Ploché střechy

Jsme proškoleni firmou SIKA CZ na montáž PVC a firmou Mapei na montáž TPO/FPO folie .   
významnou část naší činnosti tvoří realizace plochých střech. Zároveň s realizací ploché střechy také, aplikaci tepelné izolace, bednění, pokládku nové střešní krytiny a montáž střešních doplňků 
Na ploché střechy používáme modifikované Asfaltové pásy nebo mPVC (měkčené PVC) a stále více TPO/FPO folie.

PVC - Spolehlivost u takto provedených střech se neustále zvyšuje.Životnost těchto střech se pohybuje mezi 12 až 25 lety.
Střešní krytina z fólií PVC může být kladena při dodržení daných zásad na všechny běžné podklady (beton, betonové prefabrikáty, lehčený beton, dřevo, pěnový polystyren a polyuretan, minerálně vláknité desky, asfaltová krytina apod.), a to jak u novostaveb, tak i při opravách či rekonstrukcích starších objektů.
Jednotlivé druhy fólie se liší podle způsobu aplikace a druhem nosné vložky.

 

V současné době kdy se již ví že PVC střechy mají malou životnost dodáváme ve stále větší míře střechy zhotovené z TPO/FPO folie na bázi flexibilních polyolefinů s životností minimálně 35 let zárukou výrobce. Tato folie lze pokládat na asfaltové pásy a polystyreny bez nutnosti separace . Je tak vhodná pro rekonstrukce ale i novostavby.


Na svařování větších ploch používáme svařovací automat Leister UNIROOF E.


Jsou vhodné pro všechna konstrukční řešení střech, tj. pro střechy jedno i dvouplášťové, větrané i nevětrané, s tepelně izolační vrstvou pod i nad krytinou, sklonité i bezespádé a pro střechy nepochozí, pochozí,nebo s násypem kameniva nebo zeminy.

 


 

Střechy Comax